O výrobci Porta Doors

Společnost Porta KMI Poland vznikla v roce 1992 v Bolszewě, malé obci v severní části Polska, ležící v blízkosti Baltického moře a cca 45 km od města Gdaňsk.

Společnost je součástí finanční skupiny KOMFORT S.A., která v roce 1992 investovala několik miliónů amerických dolarů do továrny na výrobu dveří a zárubní. V důsledku této investice vznikla skupina PORTA, která k dnešnímu dni sdružuje čtyři továrny v Polsku a jednu v Rumunsku:

  • PORTA KMI POLAND (výroba různých druhů dveří)
  • PORTA KMI SYSTEM (výroba dveřních zárubní – imitace dřeva)
  • PORTA KMI METAL (výroba celé řady kovových zárubní užívaných ve stavebnictví)
  • PORTA KMI FORNIR (výroba dřevěných a dýhovaných dveří)
  • PORTA KMI FORNIR PORTA KMI Romania (výroba různých druhů dveří)

Všechny naše výrobní závody jsou umístěny v nejmodernějších halách, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a jsou vybaveny nejmodernější technologií ve svém oboru.

Díky této technologii se nám daří každý rok výrazně zvyšovat objem výroby. V současné době naše společnost zaměstnává vice než 1500 lidí a kapacita výroby činí cca 100.000 dveří a zárubní měsíčně.

Pro výrobu našich produktů používáme výhradně suroviny a materiály ohleduplné k ekologii, a používaná technologie spalování odpadů zajišťuje potřeby tepelné energie továrny a zcela tak využívá odpady při výrobě.

Na základě požadavků našich zákazníků a rychle se rozvíjejícímu trhu s dveřmi, je naše společnost velice flexibilní a přispůsobuje se nejmodernějším trendům trhu. Tyto trendy jsou vyjadřovány v podobě mnoha novinek, s kterými přicházíme na trh každý rok.

Našim cílem je oslovení všech těch, kteří si potrpí na kvalitu za přiměřenou cenu. Naše kvalita je vyjádřená vydaním certifikátu ISO 9001.

Kromě klasických dveří a zárubní jsou v naší nabídce také produkty, které splňují vyšší technické parametry podle českých a evropských norem (ČSN EN):

  • s akustickou izolací (27, 32, 42 dB)
  • protipožární (30 a 60 minut)
  • kouřotěsné (S-60)
  • 2. a 3. bezpečnostní třída

Díky efektivnímu řízení, flexibilitě a neustálým investicím, jsme se v průběhu 12 let stali jedním z největších evropských výrobců dveří a zárubní.

Cenová nabídka zdarma
Cenová nabídka
zdarma
Odborná montáž dveří a zárubní
Odborná montáž
dveří a zárubní
Záruční a pozáruční servis
Záruční a pozáruční
servis

Showroom

120 druhů dveří v našem showroomu
Facebook Youtube
STUDIO INTERIER
Ptácká 294
293 01 Mladá Boleslav

+420 326 701 075
+420 608 108 080
porta@studio-interier.cz
www.studio-interier.cz
Mapa Studio Interier